V rámci pedikúry ponúkame profesionálne ošetrenie nôh ako aj všeobecnú starostlivosť o nohy. Pedikúra zahŕňa masáž nôh, lakovanie nechtov, zábaly, kúpele, strihanie a brúsenie nechtov. Ďalej tiež drobné zásahy (napr. vyrezávanie kurích očí a ošetrenie zarastených nechtov). Štúdio Relax je cesta k zdravým a krásnym rukám a nohám.

 

  

Suchá pedikúra

pedicureSuchá pedikúra ponúka veľkú v tom, že pri jej výkone nemôže dôjsť k žiadnemu poraneniu, nakoľko sa ošetrenie prevádza výlučne bez skalpela. Používa sa profesionálny vysokootáčkový prístroj s odsávaním a nadstavcami rotačných fréz rôznych veľkostí, ktoré kožu veľmi jemne a šetrne ošetria. Jednotlivé frézy hladko kĺžu po koži a vyvolávajú decentné až štekliace pocity. Umožňujú obrusovanie zrohovatenej kože prirodzeným spôsobom a zaručujú, že pri pravidelnom ošetrení sa rast zrohovatenej kože spomalí. Rovnako bezbolestné ošetrenie bolestivých a zatvrdnutých otlakov, kurích očí, či mozoľov nie je pre suchú pedikúru žiaden problém.

Kombinovaná pedikúra

Ide o kombináciu mokrej (klasickej) pedikúry a suchej (medicinálnej) pedikúry. Zahŕňa ošetrenia ako dezinfekcia chodidla, prehliadka chodidla, odlakovanie nechtov, kúpeľ nôh, peeling, úprava nechtov a chodidla pedikérskymi nástrojmi, prístrojová pedikúra, nanášanie výživného laku na nechty a regeneračného oleja na nechtové lôžko a masáž.

Wellness pedikúra

Ak očakávate od pedikúry niečo viac ako len bežné ošetrenie, vyskúšajte wellness pedikúra a nechajte sa rozmaznať! Wellness pedikúra pre dámy a pánov prináša neočakávaný zážitok, úľavu a absolútny relax pri jemnej vôni , sviečkach a relaxačnej hudbe. Wellness pedikúra je určená na dokonalé osvieženie, regeneráciu a skrášlenie nôh v príjemnom prostredí.

Šponovanie zarastajúcich nechtov

Zarastanie nechtov je problém, ktorý poznajú mnohí z nás. Najčastejším dôvodom, prečo nechty zarastajú, je nesprávne zastrihávanie nechtu, kedy sa necht zastriháva príliš hlboko, alebo príliš úzkou/špicatou obuvou. Úlohou špony je zarastajúci necht vyrovnávať, aby sa v mieste nechtového valu nezatáčal. Pedikér po dôkladnej obhliadke a ošetrení nechtu sám zváži, akú šponu je vhodné osadiť. V pravidelných intervaloch je potrebné šponu posúvať a vymieňať. Doba šponovania je individuálna a posudzovaná ošetrujúcim pedikérom.

Fotogaléria

Cenník

PEDIKÚRA – ošetrenie nôh

Názov službyTrvanie doCena 
Kombinovaná pedikúra (prístrojová a mokrá) 60 minút 23,00 €  Objednať
Wellness pedikúra (píling,kombinovaná pedikúra, lakovanie ,masáž chodidiel) 90 minút 30,00 €  Objednať
Špona 40 minút 20,00 €  Objednať
Špona – úprava 20 minút 10,00 €  Objednať
Úprava nechtov nôh 30 minút 13,00 €  Objednať
Úprava zhrubnutých nechtov 30 minút 13,00 €  Objednať
Odstránenie kurieho oka 20 minút 5,50 €  Objednať
Úprava zarasteného nechtu 30 minút 8,00 € Objednať
Odlakovanie nechtov   1,00 €  
Lakovanie 15 minút 2,00 €  Objednať
Ozdoba   0,50 €  
Francúzske lakovanie 30 minút 5,00 €  Objednať
Gél, lak na nohy 30 minút 10,00 €  Objednať
Úprava nechtov – výjazd   20,00 €  
Pedikúra – výjazd   30,00 €  

 

RELAX štúdio

+ 421 904 255 246

info@relax-studio.sk

Hurbanova 5, Ružomberok

Sledujte nás

Otváracie hodiny

pondelok - piatok 8:00 - 18:00 
sobota  na objednávku
mimo otváracích hodín po dohode